[]

eski vhs kasetleri bilgisayara aktardım internete yüklemek istiyorum

köyümüzde kentimizde bayramlaşmalar vs. nostaljik şeyler var. 1-2 gb'lık dosyalar var aralarında ama kalitesini düşürmek istemiyorum. Aile arasında linkleri paylaşacağım sadece, o nedenle youtube mantıklı gelmedi bu aşamada.

Tavsiye edebileceğiniz video yükleme sitesi streamable mıdır, başka var mıdır?


 
youtube'da sadece linki bilenle paylaşabilirsiniz. benim öyle baya bir arşivim var.


  • ozdek  (24.12.19 01:24:50) 
google drive'a atıp link ya da gmail hesaplarını ekleyerek paylaşabilirsin.


  • false pretension  (24.12.19 03:20:14) 
vimeoda daha yüksek kalitede saklayabilirsin. ücretsiz hesapta sınırlamaları vardı ama.


  • sutlu nescafe  (24.12.19 10:47:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.