Tekrar yazmak yüzsüzlük mü olur?

Bir bey var universiye ogrencisiyiz ikimizde. Ben yazınca o da yazıyor konu aciyor ama ben yazmazsam tık yok. Storylerime anında bakıyor ama asla cavap vermiyor. Şuan aşırı konuşasım var onunla ama bundan önce 3 kere farklı bahanelerle yazdım zaten. Daha da yazsam yüzsüzlük mü olur? Yazsam da ne bahane bulayım yazmak için?

Yazma bacım. Ben de bazen gaza gelip gururumdan fedakarlık yapıyorum ama sonunda hep hak etmediklerini görüyorum. İnan değmez, yazma hiç.

  • wmeh  (23.12.19 23:19:40)
@veysel içimden geçen o aslında ama ortak bir topluluktayız ve ben reddedilirsem bir daha o topluluğun etkinliklerine gidemem. Biliyorum saçma ama gidemem işte ve bu topluluktaki etkinliklerde çok eğleniyorum onlardan uzaklaşmak istemiyordum.

  • ceann deas  (23.12.19 23:19:55)
Kapı çalana açılır, yazın gitsin.

  • stoa  (23.12.19 23:20:32)
benim icin altin kural: yazmakla yazmamak arasinda kalinca; yapilmasi gereken: yazmamak.

  • foster  (23.12.19 23:23:04)
3 gün önce tesadüfen karşılaştık hastaydı. Halini hatrini mi sorsam hasta görünüyordun nasıl oldun diye?

  • ceann deas  (23.12.19 23:29:08)
Hastaliktan gir konuya. Sunu yap, bunu yap diye klasik tavsiyelerde bulun. Konu dallanip budaklanirsa ne ala..

O da seni takip ediyo e karsilikta goruyomus senden; geri donus yapmiyosa ya yeterince begenmiyodur, ya onceligi baskadir.

Ha ama mac 0-0 golsuz biterse de kezbanlik yapip hic konusmamazlik yapma bizim turk kizlari gibi. En azindan yine selam ver.
  • bir3iki7  (23.12.19 23:35:46)
sor gitsin ablacım. isteyenin bir yüzü..

  • fezagezgini  (23.12.19 23:35:58)
oha yazma. birlikte olsanız bile istemeyecek, gönülsüz davranacak. ilgilenmiyor

  • lilyb  (23.12.19 23:37:07)
Yazma

  • aquarium  (23.12.19 23:39:48)
Yazdım arkadaşlar. Hatta bi cesaret seni tanımak istiyorum da yazıcam. Ve sonra reddimi yiyip adam akıllı finallerime calisicam

  • ceann deas  (24.12.19 00:25:21)
yazma kız sal

  • lcha  (24.12.19 12:40:36)
storylere aninda bakma olayi su yuzden olabilir; telefon elindedir, sik sik instagrama bakan biridir, siz de bir sey paylastiginizda ilk gorenlerden olur. sizle beraber bir cok insanin stroyisini de ilk o goruyordur.

siz yazinca onun da yazmasi bir sey denince cevap vermesi gerekliliginden olabilir.
  • jimicik  (24.12.19 13:52:49)
yazma bence

  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (24.12.19 13:54:27)
Kac kisi mesaj atti oyle ya. Evet yazdım arkadaşlar icimden ne geciyorsa yazdim. Aldığım cevap da ben sena karsi senin hissettiğin türde seyler hissetmiyorum seni arkadasim olarak goruyorum oldu. Koydu mu? Evet. Canımı acıttı mı? Çok. Ama hiç değilse bi acabam kalmadı. Sevmiyorsa sevmiyordur.

  • ceann deas  (24.12.19 23:06:14)