[]

iPhone’dan Yanlışlıkla Uygulama İçi Satınalma Durumu..

iPhone üzerinden online oyun oynarken jeton/para kampanya uyarısı açıldı. Yanlışlıkla tıklayınca parmak izi satın alma ekranına yönlendirdi otomatikman. İptal etmek için uygulamayı kapatırken ana tuşa bastım ve otomatik olarak satın aldı. Bu işlemden sonra oyunu oynamadım, kapattım. Bu satınalmayı nasıl iptal edebiliriz?
 
reportaproblem.apple.com sayfasına gidin.
Apple Kimliğiniz ve parolanızla giriş yapın.
Para iadesi talep etmek istediğiniz öğenin yanında "Bildir" veya "Sorun Bildir" düğmesini görürseniz bu düğmeyi tıklayın.
Sayfadaki yönergeleri izleyerek para iadesi talep etme nedeninizi seçin ve talebinizi gönderin.
  • bahoho  (23.12.19 22:28:54) 
@bahoho peki iade edilir mi bahsettiğim şekilde olmuşsa. Toplamda 3 saniye bile sürmemiştir bunun hepsi..


  • silah taciri  (23.12.19 22:30:55) 
Ediyorlar ama sınırı var sanırım maksimum 3 kere falandı google'da. İade edilir sizinki de.


  • bahoho  (23.12.19 22:44:51) 
bir de ilerisi icin uygulama ici satin almayi kapatabilirsiniz. support.apple.com


  • kolonyaa  (24.12.19 03:32:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.