[]

Banka önerisi

Yakınlarda iş vr yapı kredi var. Hangisinden hesap açtırayım? Pek anlamıyorum ama fatura falan ödemeyince ücret alıyorlardı ya öyle para almayan hangileri var
 
ikisi de iyidir,

ama havale, eft vs gibi seylere para odemek istemiyorsan enpara ya da cepteteb actirmani tavsiye ederim

enpara finans atmlerini
cepteteb teb atmlerini kullaniyor ve basic bir cpok islem ucretsiz,

is ve ykb arasindan ykb yi oneririm (isb. kotudur anlaminda degil)
  • exlibris  (23.12.19 19:20:23) 
enpara şu an finansa ek olarak deniz ve teb atmlerini de ayda üç defaya kadar yatırma-çekmede ücretsiz kullanıyor. ayda bir de her bankadan ücretsiz çekebiliyor.

finans zaten sınırsız.
  • koltuga uzanip film izleyen kedi  (23.12.19 20:46:41 ~ 20:46:58) 
Yapı Kredi de tl card vardi cepteteb tarzında. duruyorsa bak bence. Aksi halde cepteteb diyorum. Enpara kullanmadım. İş bankası herşeyden para alıyor. İş bankasında yapıp ceptetebde yapamadığım işlem olmadı. Atm de pek kullanmıyorum kredi kartı yetiyor. Haftada bir para anca çekiyorum.


  • Topalordek  (23.12.19 22:57:35) 
öncelikle garanti kesin olmasın, bu kadar kötü bir banka görmedim. her şeyden para alıyorlar. şimdilik yapı kredi kullanıyorum, memnunum. ufak tefek işlerde kullanacaksan enpara da olabilir.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.12.19 23:06:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.