[]

Janmes Bond bu sefer kadın olacak diyorlardı

son james bond filminini fragmanını izledim. Ben daniel craig artık bond rolünde oynamayacak zannediyordum hatta en sonra yeni bond siyahi bir kadın olacak diye okuduğumu zannediyordum. öyle değil miydi o ?
 
degildi


  • joelskellington  (23.12.19 05:49:03) 
Baska filmle karistiriyorsundur belki, ben craig oynayacakti diye hatırlıyorum.

Bir dahakine zenci trans yaparlar zaten, telafi etmis olurlar:)
  • stavro  (23.12.19 09:03:30) 
Craig oynayacak ama filmin sonunda bayrağı devredecek deniliyordu. galiba yalan oldu o mesele.


  • mattiadestro  (23.12.19 10:17:21) 
Bizim medyada Lashana Lynch için öyle bir söylenti çıktı ama çeviri hatası falan oldu sanırım, kadın filimin oyuncusu ama Bond olarak değil tabii.


  • angelus  (23.12.19 10:41:48) 
Daniel Craig'in son Bond filmi olacak bu. Ayrıca kadın değilde siyahi olacak diye duydum bende. asdfghjkl.


  • mutantking  (23.12.19 11:10:49) 
siyahi olarak idris elba olacaktı ama kabul etmemişti james bond rolünü en son


  • freebird5406_2  (23.12.19 12:48:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.