Garip bir davet ve evcilik oyunu

Merhaba,
Aynı yerde çalıştığım bir kızdan yakın zamanda "evcilik oynama" teklifi aldım.
Kızın sevgilisi var, benim de var.
Beni evine davet etti, ben de oyuncaklarimi alıp gittim ve 1-2 saat boyunca evcilik oynadık. Hatta oyunda çocuk bile yaptık.

Kız ilişkisinden memnun değil. Ben benimkinden pek bahsetmedim ona ama ben de "usengeclikten sürdürüyorum" kivamindayim kendi ilişkim için.

Bu evcilik oynama işini fırsat oldukça yapalım diye sözleştik. İkimiz de 20'lerin sonlarindayiz.

Belirgin bir soru yok. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Evet troll gibi biliyorum ama değil ^^
Çocukluktan kalan oyuncaklarımdan sakladiklarim, onunkiler de var ve birleştirdik, oynadık.

  • dafaisss  (22.12.19 20:16:25)
İkiniz adına da üzüldüm, yorumum bu.

  • whyamy  (22.12.19 20:16:35)
Oyuncaklarin olduguna gore senin icin garip bir teklif olmamali bu.

  • stavro  (22.12.19 20:17:50)
istemiyorsanız eğer önce sevgililerinizden ayrılın. sonra evcilik, doktorculuk, uubeybicilik ne istiyorsanız oynayın.

  • nrmnm  (22.12.19 20:21:27)
umarım evcilik dediğiniz sekstir. başka bi şey koyamadım yerine.

  • jelly bear  (22.12.19 20:22:43)
Bu nasıl bir hikaye ya, her tarafa çekilebiliyor :D ben anlamadım evcilik oynamak, oyunda çocuk yapmak, oyuncak götürmek falan metafor mu yoksa gerçek anlamda mı

  • Alyoşa  (22.12.19 20:23:51)
@alyoşa: gerçek anlamda. oyuncaklar vardı ve biz de onları seslendirerek evcilik oynadık.
Oyun bittikten sonra da kız bana kahve yaptı, sohbet ettik. Bir süre sonra da oradan ayrılıp evime gittim.

  • dafaisss  (22.12.19 20:27:13)
Epeydir bir şeye sasirmamistim ama keyfiniz yerindeyse yapın gitsin :)

  • kisa  (22.12.19 20:34:10)
20lerinin sonlarında iki yetişkinin evcilik oynaması epey şaşırttı. Eğer bunu düzenli olarak yapmakta kararlıysanız sevgilinize anlatın bakalim o ne yorum yapacak.

  • Alyoşa  (22.12.19 20:35:07)
kız sana bunu neden teklif etti? evcilik oynayan bi tip olduğunu biliyo muydu? kızın kafasında ne var acaba

  • jelly bear  (22.12.19 20:37:08)
O oyunu kaydedip youtube a atin ,1m view garantisi var.mini mini takipcileriniz olur.en saglam,reklami bol icerik.hatta kadro zenginlessin derseniz benim kizida yaniniza ortak vereyim,butun ponylerini,hatchimalslarini toplayip gelsin.evden bi kamyonet ouuncak cikar.

  • duptıs  (22.12.19 20:37:29)
sevgilinden ayrılmalısın.

  • wmeh  (22.12.19 20:38:32)
@jelly: çocuklarla da oyuncaklarla oynamayı da severim, bahsetmiştim. Ama kafasında ne var ben de merak ediyorum, zaten bunu ara sıra yapalım güzel oldu dediğinde de meraktan evet dedim.

  • dafaisss  (22.12.19 20:39:08)
fantazi mi yaptiniz bi halt anlamadim ben :/

oyuncaklarini getir deyince tamam mi dediniz? ne oyuncagi falan demediniz mi?

korku filmi senaryosu gibi geldi bana, yaslar da kucuk degil.
  • brkylmz  (22.12.19 20:40:40)
@brkylmz:
Diyalog yaklaşık olarak şöyleydi:
- ya biliyor musun şu ara çok evcilik oynayasim var.
- allah allah, nasıl yani çocuklarla falan mı?
- yok yahu biri benimle oynasa keşke.
- tam anlamadım ben.
- ya senin çocukluktan kalan oyuncakların varmış diyordun hatıra, onları al, bende de var, oynarız işte.
- nerede oynayacağız.
- bana gideriz.
  • dafaisss  (22.12.19 20:44:44)
  • hadsafhada  (22.12.19 20:50:25)
sasirdim. ki su hayatta cok az seye sasiririm.

yaramazlik yapmadan guzelce oynayin diyim bari ne diyim :)
  • brkylmz  (22.12.19 20:50:32)
Gerçek olamayacak kadar troll duruyor, bunu en yakın arkadaşım anlatsa inanmaz fantezi zannederim. Bence kızın fantezi dünyası bayağı geniş. Bdsm falan bir şeyler var altında bana böyle geldi.

  • eylul  (22.12.19 21:00:06)
Birkaç sene önce youtube da bir video görmüştüm. Kız bebek kıyafetleri giyip büyük bir beşiğe yatıyordu, sevgilisi de onu sallıyordu, emziğini falan veriyordu. Kız çocukluğunda sanırım cinsel istismara uğramış, psikolojide de buna gerileme deniyor, yanlış bilmiyorsam. Ara sıra bebek gibi davranasım geliyor, erkek arkadaşım da bana destek oluyor demişti :/ öyle bir şeyler canlandı gözümde ama sizin durumunuzda ikiniz de bebekliğinize dönmüşsünüz. Kısmet bu işler.

  • epistemic_regress  (22.12.19 21:02:14)
oyuncaklar lego değilse sorun olmaz.

  • a man alone  (22.12.19 23:55:07)
Doktorculuk oynayin bir dahaki sefere.

  • nax  (23.12.19 01:51:05)
İkiniz de kadınsanız, çocukluktan beri saklaığınız oyuncaklarla çocukluktaki gibi evcilik oynadıysanız bence pek de sorun yok.

Ama yok bir taraf erkek ise büyük fantezilere gebesiniz.
  • John Bloor  (23.12.19 10:17:12)
benim merak ettiğim sen de evcilik oynamayı istediğin için mi gittin, belki düşer felsefesi ile mi gittin.

  • lilyb  (23.12.19 10:50:20)
@lilyb: ben merak ettiğim için gittim.

  • dafaisss  (23.12.19 22:21:10)