[]

Gittiğiniz etkinlikleri kaydettiğiniz bir yer var mı?

Sinema, tiyatro, konser vs. Şu tarihte şu kişiyle gittim vs diye not aldığınız bir defter ya da bir uygulama var mıdır?
Kendi adıma her yıl küçük ajandalardan alıp not yazmaya çalışırdım ama epey ihmal etmeye başladım. 
Giris biletlerini bir kutuda topluyordum.


  • stavro  (22.12.19 14:20:08) 
2004’ten beri bütün biletlerimi saklarım. en eskisine bile bakınca kimle gittiğimi hatırlıyorum zaten. 1,5 yıldır da günlüğümsü bi şey tutuyorum, orada yazıyor.


  • meyal  (22.12.19 14:33:38) 
@stavro+1 ek olarak biletin üzerine kiminle gittiğimi de not ediyorum ben. Ayrıca tiyatroysa gittiğim, oyunda duyduğum güzel cümleleri de biletin üzerine yazıyorum.


  • Amaranta ursula  (22.12.19 14:43:40 ~ 14:46:30) 
Biletleri online olarak aliyorum, Gmail'ime geliyor. Google Calendar da otomatik olarak takvime ekliyor hangi tarihte hangi konsere vb gittigimi.


  • crown  (22.12.19 15:22:54) 
Haftalık ajanda kullanıyorum. Günlüğe yazıyorum. Tiyatrolar.com.tr hesabında da gittiğim etkinlikleri kaydediyorum.


  • stoa  (22.12.19 15:33:59) 
2012 yilindan beri sinema dosyam var, gittigim tum filmleri, yerini,tarihlerini, odedigim tutari, kiminle gittigimi yaziyorum. Diger etkinliklere fazla katilmadigim icin dosyam yok ama genel bir etkinlik dosyasi fena olmaz diye dusunuyorum.


  •   (22.12.19 16:27:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.