[]

Kedim kısırlaştırıldı

Veteriner boyunluk takmadı. Kedim narkozdan uyanalı 6 saat oluyor ve uyandığından beri kendini yalıyor. Bunun bir zararı olur mu? Engellemeye çalışınca sinirleniyor ama enfeksiyon kapacak diye korkuyorum ama sonra tehlikesi olsaydı veteriner boyunluk takmaz mıydı diye düşünüyorum. Çok tedirginim :(
 
Bizimkine de takmamışlardı. Kendine gelince aynen yalayıp duruıoyrdu. Hatta abartıyordu bazen tüylerini koparır vs gibiydi. Ama geçti bitti. Enfeksiyon vs olmadı hiç.


  • mahone  (21.12.19 23:32:12) 
Boyunluk korkunç bişey, dikişleri vs koparmasın gözünüz üstünüzde olsun bişey olmaz inşallah.


  • Cremisi  (22.12.19 00:31:11) 
yalamasa sıkıntı olmaz diyeceğim. ama dediğiniz yalıyorsa gerekli. sürekli kontrol edemezsiniz. bir kedide olmaz başkasında olur. götürün anlatın durumu iş işten geçmeden.


  • not dark yet  (22.12.19 01:27:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.