[]

Arabadan Anlayanlar Bi Baksa Hayrina? (su araba alinir mi?)

ilk araba olacak, kronik sorunu vs olan bir araba midir bu? ilerde uzer mi?

dubai.dubizzle.com

linki yeniledim.

 
nası bir link attıysan açılmıyor


  • jelly bear  (21.12.19 18:15:08) 
@jelly
linki yeniledim.

  • brkylmz  (21.12.19 18:39:01) 
altta short link bolumu var sitede.

tnydu.biz

daha rahat olması açısından belirtiyim dedim.

ilk arabam fiestaydi, 3 yıl sorunsuz kullandim ama beni baz almayin, link icin yazdim ben.
  • la traviata  (21.12.19 19:05:00) 
@la traviata
short linki atmistim zaten de mobilde aciyor sadece niyeyse.

kronik sorunu olmasin, cok ariza cikaran bi araba olmasin yeter.
  • brkylmz  (21.12.19 19:13:54) 
2010 dizel trend kasası var bende sarf malzemeleri haricinde bir sorun çıkarmadı. Şehir içinde güzel araç. Sizin kullanacağınız 1.6 otomatik bir nebze fazla yakar. Benzin bulunduğunuz lokasyonda ucuz ise yapıştırın gitsin.


  • creedwar  (21.12.19 20:21:59) 
2012 modeli vardı normal bakım harici sorun çıkarmadı.


  • Topalordek  (21.12.19 21:57:42) 
Fiesta oyle kronikli, bela bir araba degil. Fiesta ozelinde soruyorsan fiesta alinir. Kullanan hicbir tanidigimdan sikayet duymadim. 1.25 olaninkm performansından sikayet ediyorlar sadece.


  • stavro  (21.12.19 22:13:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.