[]

5,25 inç floppy disk içeriğini aktarabileceğim bir yer? (ankara)

ücreti karşılığında bu aktarımı yapabilecek yer tavsiyenizi alabilirim.
ibb.co 
PC disketi mi?

commodore.gen.tr forumda sorabilirsin. Bu disketleri halen aktif olarak kullanan bir dünya adam var, ücret filan isteyeceklerini de sanmıyorum.

bende iki adet 5.25" driver var ama commodore 64 için... PC disketi ise dediğim gibi commodore.gen.tr'den çıkacağını tahmin ediyorum.
  • nop  (21.12.19 22:42:19) 
@nop çok güzel fikir vermiş, üyesi olduğum halde bu aklıma gelip de commodore foruma sorun demek aklıma gelmezdi :)

Fakat adım gibi eminim ki o disketin içeriği bozulmuştur, özel ortamda özenle saklansa bile bozulma ihtimali çok yüksek disketlerin.
  • John Bloor  (23.12.19 09:43:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.