Akıllı yer süpürgesi öneri ricası

Merhabalar;

Bir tane akıllı yer süpürgesi alayım diyorum. Gündüzleri evde kimse olmuyor karakedimizden başka. Biz yokken periyodik olarak çalışsın, odayı ve holü (benim odam ve hol dışında diğer odalara giremiyor kedi) kedi kıllarından arındırsın diyorum. Çünkü özellikle annem pek bir muzdarip kedi kıllarından. Ben fark etmiyorum bile o kılları. Sonuçta en çok kediyle benim odamda takılıyoruz ve geceleri de aynı yatakta götlü başlı uyuyoruz. Yani özetle zaten benim her yerim kedi kılı oluyor. Ama yıllarca alıştığımdan neredeyse hiç fark etmiyor, etsem de hiç rahatsız olmuyorum.

Sözün özü hangi modelleri önerirsiniz? kalkıp da 4-5 bin tl de vermek istemiyorum. aşağı yukarı 2 bin tl'yi geçsin istemiyorum. ama kafam da pek ağrımasın istiyorum. Bu kıstaslar ışığında, işini layığı ile yapan hangi modelleri önerirsiniz? hangi modelleri kullanıyorsunuz?

1,5 yıldır linkteki Xiaomi v1'i kullanıyorum, acayip memnunum.

www.amazon.com

Benzer bütün duyurulara aynı yanıtı veriyorum. Alet çok başarılı. 2 günde bir çalıştırıyoruz. Evde sadece salonda ikea'nin hasır gibi halılarından var, diğer odalar ve banyolar laminant/karo. Hiç eşik yok. Giremeyecegi yere (dar ya da alçak) girmiyor, aşırı kablo karmaşası yoksa takılmıyor. Bizim eşyalarımız az ve yüksek, her şeyin altına giriyor. TV'nin altındaki falan kabloları kablo sarma aparatıyla toplar yerden yukarı alırsanız mis gibi çalışır.
  • orient blue  (21.12.19 14:01:45)
Xiaomi +1

  • karacigerim vur kadehlere  (21.12.19 14:26:30)
Xiaomi’nin en ucuz modeli var bende memnunum. Trendyol’da 2350’ye düştüğünü yazmışlardı geçen burda.
Xiaomi Vacuum Mop (1C) olarak aratabilirsiniz.

  • cilekli pasta  (18.08.20 07:20:52)