[]

camlı salon kapısının camını kim değiştirir?

bizim salonda şuna benzer bir kapı var: www.sadecekapi.com

yazın cereyandan kapı çarpınca üstten ikinci kısımda yere paralel şekilde çatlamıştı cam. bantla idareten tutturmuştum ben de o kısmı. geçenlerde kapı yine çarpmış sanırım ve bu sefer baya dağılmış durumda cam. yukarıdan aşağı tek parça imiş normalde ve böyle süslü falan bir şey. sağda solda herhangi bir camcı bunu halleder mi yoksa kapıcı mı bulmak gerekir? tekrar kırılmaması için farklı türde bir cam veya başka bir madde falan takılabilir mi? kaça patlar bunlar bize?

teşekkürler.

 
camcı halleder. mahallenizdeki camcıya gidin anlatın. gelir yapar.


  • malheiros  (20.12.19 19:25:33) 
aynı cam elinde olan birisi halledebilir. ekonomik çözüm için önce camcıyla konuşun. süslü püslüyse muhtemelen elinde o cam olmayacaktır zaten. bu durumda kapıcıya başvurursunuz.


  • ozdek  (20.12.19 19:26:06) 
Işık geçirip görüntü geçirmeyen cam çeşidi (buzlu cam) çok çeşitli desende üretiliyor.
Senin şu anda sorunun aynı desende cam bulabilmek.
Kırık camdan bir parça alıp camcı camcı dolaşman gerekecek gibi.
Giderken ölçü alıp da git ki adamlar eve gelmeden pazarlık işini halledebilesin.
Ev eskiyse aynı desende cam bulsan bile eskilik yenilik nedeniyle fark epeyce sırıtacaktır.

@John Bloor desen önemli değil değil derken ne düşünmüş bilemiyorum ama, diğer iç mekan camlarıyla farklı olması çirkin olacaktır.
  • Mirket  (20.12.19 20:55:00 ~ 21.12.19 10:26:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.