[]

istinaf dilekçesinde TC kimlik numaram yanlış yazılmış.

selamlar,

iş mahkemesini kazandım, karşı taraf istinafa başvurmuş bugün. Uyaptan baktığım kadarıyla en başta davacı kısmında adım yazıyor ama TC kimlik numaram komple farklı. muhtemelen şablon dilekçede olan kalmış.

bu bir problem teşkil eder mi?

 
Tc kimlik numaranı kim yanlış yazmış karşı taraf mı yoksa istinaf kararında daire mi? Yoksa cevap dilekçesinde sen mi?


  • Topalordek  (20.12.19 18:25:41) 
karşı taraf istinafa başvurdu, onlar başvuru dilekçesinde yanlış yazmış.


  • glore  (20.12.19 20:35:43 ~ 20:35:52) 
Onu araştır bilerek yanlış yazıp süreci uzatabiliyorlarmış bazı dava türlerinde.


  • ykyt  (21.12.19 00:20:57) 
Karşı tarafın yazması önemli değil. İlk derece Mahkeme kararında yanlış değilse sorun yok.


  • Topalordek  (21.12.19 01:07:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.