[]

Revit Öğrenme Seti

Hi darling,

Bizim bi' arkadaş için revit öğrenme setine ihtiyacımız var, daha önceleri stajyerlere göndermiş olduğumuz bi' set vardı ama onların download süreleri bitmiş ve 40 yılın başında bize de lazım oldu. Aranızda buna ulaşma imkanlarının önünü açabilecek arkadaşlarımız varsa çok memnun oluruz.

Selam ve dua ile kalın.

 
Revitin ne olduğunu araştırmama vesile olduğun için teşekkürler, bişey daha öğrendim, ben dikiş seti gibi bişi sandımdı. Bunu demek için geldim sorry :/


  • 0zzy  (20.12.19 23:04:29) 
şimdi merakımdan prtebaye baktım bir sürü şey çıkıyo hocam. ingilizce olması sorun olmazsa ebooklar setler baya bişey var orada.


  • windows95  (28.12.19 20:48:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.