[]

Ptt kargo pasaportumu İzmir'in öbür ucuna götürmüş

Parası neyse vereyim insan gibi kargoyla gönderin seçeneği ne yazık ki yok pasaport başvurusunda. Neyse, merkez şubeden buraya göndereceklerine tam olarak İzmir'in öbür ucuna göndermişler kargomu. Pasaportum Aliağa'da yatıyor şu an. Ulaşmak bilgi almak vs mümkün değil. Yapacak bir şey var mı? Bana gelme ihtimali var mı pasaportun? Yoksa adreste bulunamadı diye geri mi götürürler? Benzer durum yaşayan var mı?
 
imkanın varsa şubeye gidip direkt oradan al kargonu. öncesinde arayıp şubede olduğunu teyit ettirip gelip kendinin alacağını belirt yalnız.


  • foolrules  (20.12.19 14:28:35) 
kimlik için başvururken görevli eğer adresinizde olmazsınız kimlik nüfus müdürlüğüne geri döner, oradan alırsınız demişti. pasaport da belki böyledir.


  • elorelia  (20.12.19 14:36:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.