zaradan bana parfüm secelim

La Nuit De L'Homme kullandim daha önce bir de tom ford'un black orchid'i biraz ağır gelse de hosuma gitmisti. bu kokulara yakin zara'dan alabilecegim bir parfüm önerir misiniz?

Jo malone ile işbirliği yapmışlar, yeni serileri var. Daha kalıcı ve kaliteli gibi geldi bana. Şimdi internetten baktım, beğendiğim "tubereuse noir"miş. Denemiştim kalıcıydı çok.

  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (20.12.19 12:13:50)
Vibrant Leather kullanıyorum 1 senedir falan, Creed Aventus çakması. Kalıcılık eh işte, koku fena değil. Ufak boylardan alıp deneyin.

  • Abdurrahman  (20.12.19 15:34:11 ~ 15:34:22)
Zara Sydney....................................Terre d 'Hermes
Zara Gourmand Leather....................JPG Ultramale
Zara Aromatic Future........................Dior Sauvage
Zara White Tag.................................Creed Silver Mountain Water
Zara Vibrant Leather..........................Royal Vintage
Zara Rich Leather..............................Creed Aventus
Zara 8.0............................................Lacoste White,Polo Blue
Zara 9.0 ...........................................Dior Homme
Zara Red Vanilla................................Lancome La Vie Est Belle
Z-1975 Blue Spirit..............................Invictus
Zara Seoul.........................................Invictus
Zara Custom Tailored........................DG The One
Zara Scent #2.................................Rochas Man
Zara for Him Black Edition.................YSL La Nuit
Zara Man Uomo................................One Million
Zara W/END till 3:00 AM...................Bond No 9 Scent Of Peace
Zara for Him Gold Edition...................Paco Rabanne One Million ve Dior Homme arasında
Zara Gold...........................................Paco Rabanne Black XS,Aventus a benzediğini söyleyenler de var..
Zara Man Gold....................................Paco Rabanne Black XS.
Zara San Francisco............................İlk sıkıldığında A*Men i hatırlatıyor
Zara San Francisco 250 Post Street...................Cartier Eau de Cartier Concentree
Zara Night pour homme II..................................Armani Code Profumo
Zara Night pour homme III..................................Armani Code Profumo
Tobacco Collection Intense Dark Exclusive..................212 Vip Carolina Herrera
Zara Lisboa Colombo Aventida Do Colegio Militar..................Aqua di Gio Armani
  • pislick0  (21.12.19 00:39:50)