Krismıs için strazburg ve prag

Merhaba Sayın Romalılar
2 gün strazburg ve 3 gün prag olmak üzere 5 günlük tatil planım var
Strazburg ve Prag için yapılacak neler vardır. Varsa tavsiyelerinizi alırım.

@xportant
Hocam başka izin yokki:( Aralık 26 da başlayıp ayın 1'inde döneceğim

  • retarder  (19.12.19 18:20:56)
Hangi Kirismis icin? 26 Aralik ile Noel bitiyor.

Sonraki iki gün yine biraz canlanir ortalik.

2 gün Strazburg yerine 1 gün Strazburg, 1 gün Freiburg. Otobüs ya da trenle gececekseniz, Prag icin yolda cok vakit gecirmek zorundasiniz. Ben olsam Prag´a gitmezdim. Almanya güneyinde kalirdim. Ayrica dikkat edin, polisler birkac sene onceki olaylardan dolayi ekstra irkci davraniyorlar yilin bu zamanlari.

Strazburg´da cok ruzgar yoksa kilisenin tepesine cikin. Saraba merakiniz varsa harika Riesling, Gewürztramminer ve Pinot Grisleri var bölgenin. Ayrica, sarap almak icin de Paris ile yarisan sarap shoplari var. Terek Wines´de servet birakmadan sarap alabilirsiniz. Alsas´in yemekleri de iyidir, bir lokal restauraantina gidin kesinlikle. Bunun disinda, zaten eski sehir bolumu cok ozel; orayi gezmenizi burada herkes tavsiye edecektir.
  • buf-e kür  (19.12.19 18:45:28)
Prag için 1 tam gün yeterli
3 gün çoook fazla

  • otopsicocugu  (19.12.19 20:40:04)
Strazburg'dan colmar'a gecebilirsiniz. Acayip guzel bir yer.

  • nax  (20.12.19 00:57:29)