[]

ankara askerlik şubesi

çankaya, kızılay taraflarında en yakın askerlik şubesi nerede var? google'dan baktım hepsi mamak'ta. daha yakın var mı?

bir de ben sevk kağıdı almaya gidicem. zaten askerlik yapacağım şehirdeyim. doğal olarak o şehirde sevk kağıdını alınca "ooo sen zaten bu şehirdesin" deyip yol izni yalan olur mu?


 
abidinpaşa. cebeci dolmuşlarının bir kısmı o taraftan geçiyordu galiba.

yol iznin yalan olmaz. ikametine göre yol süren azalır. örnek ikametin ankarayken adana için yol süresi iki gün verirse ankara için ekstra gün vermiyor.
bende seninle aynı durumdaydım. ikamet yerim ankarayken askerlik yapacağım yer de ankara çıkmıştı. teslim olacağın gün direkt gidip teslim oluyorsun birliğe.
  • foolrules  (19.12.19 16:31:44 ~ 16:34:02) 
ankara'da bir tane askerlik şubesi var, o da abidinpaşa'da.

ankaray dikimevi'nden çıkıp akdere dolmuşuna biniyorsun, önünden geçiyor.
  • kibritsuyu  (19.12.19 16:50:39) 
benim ikametgah izmir'de ama bir süredir ankara'dayım. askerlik de şansıma ankara'ya çıktı. ankara'daki şubeden alsam da sevki yol iznim kalır o zaman di mi?


  • nick bulamadim  (19.12.19 17:34:24) 
ikametgah izmir'de ise, izmir'den ankara'ya kaç gün yol izni veriyorlarsa o kadar izin kullanabilirsin. senin ankara'da olduğunu resmi kurum nereden bilsin.


  • kibritsuyu  (19.12.19 18:24:53) 
sevk kağıdını şubeden almam gerekiyor yoklamayla ilgili bir sıkıntı olduğu için. o yüzden ankara'daki şubeden alıcam sevk kağıdını. resmi olarak görmüş olmuyorlar mı?


  • nick bulamadim  (19.12.19 18:35:14) 
sırf kağıdını almaya izmir'den ankara'ya gelmiş, kağıdı almış, izmir'deki evine dönmüşsün mesela?


  • kibritsuyu  (20.12.19 07:36:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.