[]

askere geç teslim olmak

geçen bir başlık vardı bulamadım. 21 aralık'ta askerim. aynı zamanda öğrenciyim. 23 ve 25'te sınavlarım var. sınavlara girip 25'te teslim olsam ne olur? yol izinlerini yakarlar mı?
 
geç teslim olma. birliği ara konuş, telafisi olmayan bir sınavın varsa izin verip gönderiyorlar. en azından benim yaptığım yerde öyleydi, ki etimesgut zırhlı birliklerde yaptım. sıkıntılı yerlerden biriydi.


  • lesmiserables  (19.12.19 17:02:47) 
En kötü ihtimalle 4-5 gün sonra çıkarsın askerden. Sınavına girip sonra gitmek en mantıklısı. Tabi daha temizi birliğindeki sorumlu astsubayla konuşman olur. Aynı şeyleri başkalarıyla yaşamışlardır muhtemelen, yardımcı olmaya çalışabilir. Eğer yokuşa sürerse direkt geç git, yapabilecekleri şey dediğim gibi geç bırakmak olur en fazla.


  • synthetic a priori  (19.12.19 17:10:21) 
Yol izinlerini zaten saymış olacaklar. (Yol izni sadece erken teslim olunduğunda yakılmış olur, çıkacağınız tarih zaten belli). Son teslim tarihinden kaç gün geç gittiyseniz o kadar gün geç çıkacaksınız hepsi bu.

Bu arada askeriyede eğitim izinleri engellenemez. Ama bu izinler askerliğinizden düşmez. Yani bildirsenizde bildirmeseniz de geç çıkarsınız. Sorun çıkarırlar derseniz de sınavlarınız olduğunu ispatlar bir şeyler götürün bşr şey demezler
  • filipis  (19.12.19 21:10:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.