[]

Askerlik muayene

21 aralıkta askerim. İnternetten yoklama yaptım henüz doktora gitmedim. Sevk yok görünüyor. Doktora geldim ama aile hekimi raporluymuş. Başka doktor da yapamıyormuş. Ne olur benim durum?
 
e-nabız üzerinden aile hekimini değiştir. 24 saat içinde onaylanır, sonra yeni doktoruna git.


  • cern de cayci olmak vardi  (19.12.19 14:30:00) 
Zaten değiştirmiştim 3 ay içinde değişmişmiyormuş:(


  • nick bulamadim  (19.12.19 14:34:30) 
baska doktor yapabilir eger doktorunuz raporluysa bildigim kadariyla.


  • duygusuzromantik  (19.12.19 14:41:27) 
Denedi gittiğim doktor ama başka doktor yapamıyormuş.


  • nick bulamadim  (19.12.19 14:42:56) 
askerlik subesine gidin acilen o zaman.


  • duygusuzromantik  (19.12.19 14:49:43) 
2 şubeyi arafım sıkıntı olmaz gel dediler. Sevk kağıdını şubeden alcam.

En yakın şube oluyor sanırım. Ben askere gideceğim şehirdeyim. Şubeden sevk alınca sen zaten gelmişsin deyip yol iznini yakmazlar di mi?
  • nick bulamadim  (19.12.19 15:13:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.