[]

İnternet çoğaltıcı hangisi ?

İnternet modemi salonda ve içerideki odalarda maalesef İnternet çekmiyor çekse de çok az çekiyor.

bunu diğer odalarda da rahat çekmesi için çoğaltıcı almak istiyoruz ama hangisini almalıyım ?

dikkat etmem gereken neler olmalı

TTNET in interneti ve modemini kullanıyorum

 
wifi range extender'lar var fakat bence en iyi çözüm (ve benim kullandığım): (bkz: powerline) elektrik üzerinden arka odalara internet iletmek.

www.amazon.com.tr
  • nhk ni youkosu  (19.12.19 00:42:33) 
@nhk

teşekkürler cevap için ama ev hepi topu 100 m2 daha uygun bir şey sorunu çözebilir sanki

maksimum 100 tl ye kadar çıkmadan çözülmez mi ?
  • horizon  (19.12.19 00:47:21) 
şu da çözebilir ama ne kadar verimli bilmiyorum, yorumlar iyiyse gayet işinizi görür bence:

www.hepsiburada.com
(veya asus, tplink vb. markaların da bu tipte aletleri var. Bunu modemin "orta-iyi" çektiği bir yere takmanız gerekiyor, oradan aldığını arkaya iletiyor. Elden ele :)
  • nhk ni youkosu  (19.12.19 00:52:06) 
Şu iş görür: www.hepsiburada.com


  • teknikekip  (19.12.19 09:48:39) 
www.hepsiburada.com

Bunu kullanıyorum, çiçek gibi performans veriyor.
  • aynabugusu  (19.12.19 13:56:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.