garanti kapsamında servise verdiğim

ürünümün değişim olacağını daha üst model farklı bir ürün göndereceklerini ürünün müşteri hizmetleri bana bildirdi. fakat bahsettikleri ürünün kendi web sitelerinde bile olmadığını benim ürünümün aynısını istediğimi belirttim.fabkisanın bu ürünü verdiğini muadili olan bir ürünü gönderebileceklerini söylediler böyle bir hakları varmıdır bir de 20 iş günü dolalı 4 gün geçti ne yapmalıyım böyle bir opsiyonları varmı ürün delonghi filtre kahve makinesi bu arada teşekkürler.

Bu sana sundukları seçenek. Hakem heyeti yolunu tercih edersen iade alma şansın olabilir. O da fatura tutarı kadar olur. Ürünün güncel fiyatı değil. Bu arada aynı ürünü sağlamak zorunda değiller.

  • baal  (18.12.19 21:01:07)
20 is gunu gecince degisim der hakem heyeti de zaten ama aynisini temin etmek zorunda degiller daha dusuk bir model vermedikleri surece.

baskasi olsa sevinir ama ben olsam ben de alistigim urunu isterdim.
  • yoggi  (18.12.19 21:27:30)
Firma değişim sunuyorsa kusur olduğunu kabul etmiş demektir. Hakem heyeti iade der bu durumda.

  • baal  (19.12.19 08:50:31)
O ürününü üretimi durduğu ve artık temin edilemediği için bir üst modelini verirler kanunen, zaten mantıken de yapacak başka bir şey yok ki.

  • John Bloor  (19.12.19 08:55:00)
sanırım firmadan firmaya değişiyor yaşasın tüketici hakları:)

  • dudek  (19.12.19 16:35:54)