[]

kahve ve şeker

şekersiz kahvenin, şekerlisine göre çarpıntı yapma ihtimali yüksek midir? google'da biraz arattım, çarpıntıya düşük kan şekerinin neden olduğu yazıyor bazı sitelerde. fakat emin olamadım.
 
bünyeden bünyeye değişiyor olabilir bu. alışkanlıkla alakalı gibi.

ben yıllardır sade filtre kahve içerim ve (günde en az iki bardak en fazla dört bardak) hiç çarpıntı yaşamadım.

bu şekerden çok kahvenin kendisiyle alakalı olabilir.
  • foolrules  (18.12.19 08:38:20 ~ 08:38:52) 
Sabahlari 1,5 litre sekersiz tuketiyorum. Hic carpinti yasamadim.


  • msb  (18.12.19 09:34:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.