300.000₺ sermayeli iş fikri

Neler geliyor aklınıza? Online olur, mağaza olur, dükkan olur her bişey olur.

300bin ile bir çok iş yapılır.
gidip galerici olamazsın ama olmada.

bildiğiniz iş diyorum.
gerekiyorsa işten anlayan birini bulup ortaklık ya da tok bir maaş verilir ama uzun vadede kuyuda kazabilir o kişi güvenilir değilse.
  • qxgviper  (17.12.19 22:42:21)
çiğkofte, lokmacıdan sonraki trend i yazıyorum. eğer parayı vurmak istiyorsan butik hamburgerci açabilirsin 1-2 yıl içinde patlayacak ve 2-3 yıl trend olduktan sonra bitecek. Başlangıçta yakalarsan parayı vurursun.

butik hamburgerciler patlayınca paudi yazmıştı dersin seneye.
  • paudi  (17.12.19 22:49:32)
araba alım satım. 150 bine iki araba al 2 ay sonra üstüne 15 bin koy sat. böyle ülke insanına böyle muamele.

  • ayseee  (17.12.19 23:13:17)
Trendle iş yapmayın. 300 bin harika bir sermaye. Şu fırsat ortamında 20-30 farklı ise yatirilabilir.

  • a summer day  (17.12.19 23:23:08)
Oncelikle bir limited sirket kur.sonra 4 veya 5 demirbasli kiralik laboratuvar. Minimum 300 metrekare olmali. Demirbaslari satin alacaksin ama. Yatay akisli hava sterilizasyon kabini vs. gibi cihazlar olacak. Sonra tarim bakaligindan tohumcu sertifikasi al. Doku kulturuyle islah ve cesit gelistirmek icin kurdun laboratuvarı. Daha sonra bakanligini acmis oldugu destek projelri var 1 ve 2 seviye olmak uzere. 2.seviye destek programina basvuracaksin. Yeni bir cesit islahi icin.Maksimum 3.000.000 tl destek alabiliyorsun. Sayfalarca raporlamalar vs. 2yil surecek projeyi baslatiyorsun. Proje sonunda basariya ulasirsa patenti alinmis bir tohum olur elinde. Ve final ömür boyu zenginlik,bilim dunyasinda isim ve ismini senin belirledigin bir cesit. Proje detaylari icin cekinmeden mesaj atabilirsin

  • burockbudarock  (18.12.19 00:16:59)
yazilim sirketime yatirim yap. hollanda'ya acilmayi planliyorum ekibimle. Orada partner'im var. 6 ayda geri alirsin parani sonrasinda hissen kadar kar payi veririm.

  • bedbed  (18.12.19 00:20:24 ~ 00:20:44)
Trend islerden kesinlikle ama kesinlikle uzak dur.
Cigkofte, Butik burger, lokma vs.
Yuzlercesi zararina satiyor gir sahibindene devren ilanlarina bak.
  • wertyu  (18.12.19 00:44:13)
Bitcoin alip bekleyebilirsin. Suan tam zamani. Uretim miktari yariya dusecek. Zaten geriye de fazla bi uretim kalmicak. Yakasik 3 yil parabolikl artis trendi izler. Altcoinlere , icolara borsalara hic bulasma. 40-50k usd asinca cikarsin. Cikmayi da bilmen onemli. Sonra gene sert bir tokatlama dalgasi izler.(%70-82civari duzeltme) 10 yilda 4 kez yapmis. Artik tam 1 bitcoin almak imkansiz olacak zaten. Dedelerimizin o tarla uc kurusken almadik dedigi sey bizim nesilde bitcoin olacak. Torunuza birakacaginiz en iyi miras olur. Ama yukarda saysiklarima uyman onemli altcoinler, icolar, borsalar vs. aklini cezbedecektir. Atacaksin cold walleti da bekleyecej oyle. Bu sayede hacklenme korkunda olmaz.

  • wertyu  (18.12.19 01:30:17 ~ 02:07:28)
endüstri ürünleri satan hırdavat dükkanı.
ofislerin olduğu bölgeye kırtasiye dükkanı.

  • kanlakarisikyagmur  (18.12.19 09:49:40)
butik hamburgecinin patlamasi mi kaldi. patladi ve kendini yok etti. adim basi hamburgerci var istanbulda ve patir patir kapatiyolar.

  • mayeskuel  (18.12.19 11:35:24)
Hocam ergenlerin aklıyla iş yapma. Lokmacı hamburgerci vs iş değil. Ne yapicam o zaman deme anlatsam da ikna olmazsın çünkü işte goruyorsun insanların algısı zaten çoktan batmış işlerin para kazandırdığı yönünde. Kimsenin onyargisini kıracak hevesim yok. Sadece şunu söyleyeyim para kazanılacak işler her gün yurudugun sokakta gözünün onunde ama senin ilgi alanına girmediği için hiç dönüp bakmıyorsun..bugün şehrinin caddelerini başka bir gözle gez.

  • a summer day  (18.12.19 11:58:37)
@paudi aynen butik hamburgerçiler revaçta katılıyorum.
Hatta şey moda oldu. Kasap - Steak - Burger

  • wolfg  (18.12.19 13:34:45)
Halısaha. Kesinlikle.

  • izninizolursatahtinizatalibim  (18.12.19 17:55:54)
kendine yatırım yap. ciddiyim. az bir para değil 300 bin. ilk etapta gidip bir sene dil öğrenin yurtdışında. ondan sonra da ilgi alanınıza göre yazılım, işletme, import/export vs gibi bir kursa gidin yurtdışında. sonra memlekete dönüp ister kendi işinizi kurun ister firmalarda iş kovalayın.

  • bidakikanizialicam  (19.12.19 17:41:48)
Almanca rusça ingilizce biliyorum. İngilizce anadilim gibi. Diğerleri yeter düzeyde. Çalışıyorum zaten. Bir de kendi işim olsun yanında diyorum.

  • valentinov  (19.12.19 20:53:15)