[]

Clash of Clans hesabıma ve yetkililere ulaşamıyorum

Merhabalar.
En son android telefonumda bundan en az 4-5 sene önce oynayıp daha sonra devam etmediğim köyümü kaybettim. Oyun içi destek menüsünden hesabımı elde edemiyorum.
Oyuna başladığım dönemde Supercell ID henüz yoktu, dolayısıyla supercell ID'im bulunmuyor.
Olası iki farklı gmail adresimle de giriş yapmaya çalıştığımda köyüm yüklenmiyor. Ve mail inboxlarımda supercell ile alakalı herhangi bir mail olmadığı için hangi mail'e kayıtlı olduğunu bilemiyorum. Şu anda da iphone ile oynayacağım.

Hesabımın ismini, id'sini, belediye binasını ve tecrübe puanını biliyorum.
Kayıp köy kısmında tüm bunları giriyorum lakin en son "klan" soruyor ve klanım yok. Klan yok vb. şeklinde cevap verdiğimde ise konuşma sona eriyor. 2014 yılında oyun içi satın alma yapmışım ispat niteliğinde onu kart ekstremde bile gösterebilirim lakin canlı olarak konuşabilecek birini bir türlü bulamıyorum.

clashofclans.feedback@supercell.com diye bir adres buldum türkçe ve ingilizce mail attım, otomesaj geldi fakat hala aktif mi değil mi ya da çözüm bu mu bilmiyorum.

Hesabımı almak için ne yapmalıyım?

 
suradan yazin altta bize ulasin var
supercell.helpshift.com

  • yoggi  (17.12.19 23:00:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.