[]

İstanbul - ankara - araba

çok yüksek araba tecrübem yok.
şehirler arası izmire çok gittim, bir defa kaşa gidip geldim vs.
zaten izmir yolu çok kolay bir yol.

ankara tarafını hiç bilmiyorum.
arabayla gitmek için kolay bir yol mu?

diğer sorum da;
perşembe gidip pazar döencek olursam kar, kış, tipi, buz vs. olur mu? kışın ilk kez uzun yol yapmış olacağım dikkat etmem gereken bişey var mı? clio araba, dört mevsim lastik var. lastiğin dişlerine falan bi baktırayım mı?

not: basit bir yolu büyütüyor olabilriim de, araba işinde çok yüksek tecrübeli olmadığım için böyle oldu malesef...

 
Hava durumuna bak. Cankurtaran mevkiinde kar yoksa genelde hiç bir yerde yoktur. Bu mevsimde dört mevsim lastikle Ankara'ya gitmek risk karı buzu bol yer orası. Onun dışında 3 şerit otoban zaten hiç yormaz. Bolu'dan sonrası biraz çorak olduğu için canı sıkılıyor insanın o kadar. Bol radar oluyor ona dikkat edersin.


  • argent dawn  (17.12.19 17:52:38) 
izmir'e gitmekten daha kolay. şehir içinde dikkat et sadece, ankara şoförleri biraz tuhaf.


  • zgrydn  (17.12.19 18:14:47) 
bu arada ankara değil eksşehirmiş :) farkeder mi?


  • tchuck  (17.12.19 20:19:31) 
tr'deki en rahat yol ankara-istanbul otoyolu.


  • plutongezegendegilmi  (17.12.19 20:20:26) 
eskişehir yolu farklı. köprüden geçerim parasını veririm derseniz bursa üzerinden, yoksa sakarya, bilecik üzerinden gidiyorsunuz. sakarya bilecik tarafı biraz virajlı. otoban yok bol radar var. dikkatli giderseniz bir şey olmaz


  • argent dawn  (18.12.19 00:29:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.