proje özeti için çeviri yardımı

yaklaşık 150 kelimelik, teknik terim içermeyen bir tez/proje özetinin ingilizceye çevrilmesi için yardımcı olabilen çıkar mı? google translate hiç fena çevirmedi aslında ama biraz daha akademik olsa daha güzel olur sanki.

özel mesajla gönderip, çeviri tamamlandıktan sonra duyuruyu sileceğim.

teşekkürler.

edit: yardım ulaştı. burada karşılıksız yardım eden insanların da olduğunu göstermek için de duyuruyu silmiyorum.

İnsanlar normal olarak bunlar için para ödüyor ama bol şans.

  • elora  (17.12.19 14:50:01)
bir kaç kez buradan arkadaşlar sağolsunlar yardımcı oldular. aramızda iyi insanlar var :)

  • violetsky  (17.12.19 15:19:17)
Bunun iyilikle değil de başka bir şeyle alakası var ama neyse. :)

  • elora  (17.12.19 16:23:40)
ben burada yardım için iktisat sorusu çözme videoları da çektim. gidemediğim konser biletini buradan ücretsiz de verdim. Bir çok konuda da yardım aldım. İyi dilek alıp iyi dilek vermek güzel bir şey. :)

  • violetsky  (17.12.19 17:59:59)