[]

En iyi to do uygulaması

İyi akşamlar,

iOS için en iyi (ücretli de olabilir) to do (yapılacaklar) uygulaması hangisi? Ben indirip indirip siliyorum. Beğenenedim bir türlü. İçime sinmiyor. Apple’ın kendi Anımsatıcılar’ı da kötü. Notlar uygulamasını kullanıyorum daha çok şimdilik.


 
wunderlist iyi ama 3-4 ay sonra kapanacak. bi deneyin isterseniz.


  • brkylmz  (15.12.19 22:26:31) 
apple'in animsaticisi kadar b*ktan bir reminder yoktur evrende.

google keep kullandim bir ara, fena degil
  • exlibris  (15.12.19 22:31:47) 
Ben yapılacaklar listesi için android'de todoist kullanıyorum. ios kullanan arkadaşıma da önerdim. kendimce sevdiğim tarafları:

-Örneğin kendine günlük hedefler koydun. şu kadar sayfa kitap, şu kadar süre egzersiz vs. ya da 4 adet her gün yapmak istediğin şeyler olsun. karma seviyesi üzerinden haftalık verimliliğine bakabiliyorsun. Aylık verimlilik ise ücretli.

-Kolayca yapılacak görev ekleyebiliyorsun. Mesela bu salı günü domates alınacak. "Domates al this tuesday" dediğin vakit salı gününe ekleniyor. ya da "pazara git every saturday", "çöpü at every day", "ofise uğra 14:30 tomorrow" gibi.

Uzunca tutulacak notlar içinse ayrı uygulama taraftarayım. evernote, ms onenote, google keep arasından biri olabilir. size kalmış.
  • In a silent way  (15.12.19 22:46:20 ~ 22:50:05) 
Moleskin’in actions diye ücretli bir uygulaması var ben onu kullanıyorum memnunum. Hatta time page diye bir uygulaması daha var onu da kullanıyorum. Ondan da memnunum


  • levpontryagin  (15.12.19 23:23:54) 
Ben Masterlist kullanıyorum (iOS). Hem yapılacaklar listesi, hem hatırlatıcı, hem de her göreve özel Pomodoro zamanlayıcısı var (bkz: pomodoro tekniği). Alt görevler, notlar, tekrarlayan görevler vs. birçok özelliği var. Tasarımı da sade ve güzel.

Şuradan özelliklerine daha detaylı bakabilirsiniz: ertugrulharman.com
  • j m  (16.12.19 01:27:27 ~ 01:28:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.