[]

iphone’da 25 dk çalış, 5 dk mola alarmı. Uygulama?

iphone 7 plus, ios 13.3

25 dk kitap okuyacağım, 5 dk mola verecek. Bunu yapabilecek bir uygulama var mı?

Elle 25 dk alarm kur sonra 5 dk kur şeklinde de olur da. Pratik olsun istiyorum.

 
Pomodoro’da sanırım süreleri kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.


  • irene  (15.12.19 19:46:20) 
Spor krnometreleri isinizi gorur. Su kadar calis bu kadar mola ver seklinde ayarlaniyorlar. Bir suru vardir da sports timer diye aratinca tepede su cikti:

apps.apple.com
  • crown  (15.12.19 19:48:11) 
Yöntemin adı Pomodoro, bu isimle arama yaparsanız birkaç uygulama bulursunuz.

Ayrıca ben Minimalist isimli uygulamayı kullanıyorum bunun için. Aslında kendisi not alma uygulaması ama Pomodoro modu da var.
  • anatomik  (15.12.19 19:51:46) 
Bence gereksiz uygulama yüklemiş olursunuz ben olsam alarm kurardım ama sizin bileceğiniz iş


  • Eksiduyuruhesabim  (15.12.19 21:11:56) 
BeFocused


  • acan99670  (15.12.19 23:43:11) 
5 dk mola yetiyor mu


  • dertli adam  (15.12.19 23:45:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.