[]

esenler otogarından ibb sarayına nasıl gidilir

ibb sarayı saraçhane fatih'teki.

bir de kent kartım da yok, nerden alınır tek gidişlikler


 
otogardan yenikapıya giden metroya bineceksiniz. yenikapıdan da hacıosman metrosuna binip 1 durak sonra vezneciler durağında ineceksiniz. 2-3 dk yürüyünce varırsınız.


  • tabirimekruh  (15.12.19 19:32:54) 
Kent kart degil onun adi akbil. Bufelerde, akbil giselerinde, duraklarin yanindaki makinalarda bulabilirsiniz.


  • nax  (15.12.19 19:38:00) 
Akbil değil onun adı, İstanbulkart. Tabirimekruh +1


  • Bruce  (15.12.19 19:58:50) 
Esenler otogarında metro için binaya girişte İstanbulkart veren kart dolum makineleri var. İkinci bir ulaşım aracı olmasın dersen metrodan Aksarayda inip 16 dakikada yürüyerek de gidebilirsin.


  • Mirket  (15.12.19 20:25:22) 
teşekkürler arkadaşlar


  • gizemli dede  (16.12.19 01:11:41) 
Otogardan metroya binip ulubatlı istasyonunda ineceksiniz. Oradan eminönüne giden (üzerinde eminönü yazan) herhangi bir otobüse binin. Eminönü yönüne doğru tabii. Belediye durağında inin.

Tek basım yerine istanbulkart alın bence. Tekrar gelirseniz uğraşmazsınız.
  • filipis  (16.12.19 10:35:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.