Ntv’nin de reklama bogmasi sonrasi haber sitesi?

Genelde yabanci sitelere bakiyorum bbc, sputnik, aljazeera(kapandi gerci) cunku turkiyede yayin yapan siteler gercekten berbat. Yani tarafsizligi zaten bir tarafa biraktim, en az tarafli olanlari secmeye calisiyorum ama bu ‘clickbait’ haberciligi ve suratimiza carpilan, zorla tiklatilan, haberi okumayi zorlastiran reklami olan sitelere hic girmiyorum. Ntv bu konuda biraz iyiydi ama onlar da reklamin bokunu cikarmis. Velhasil, nereden haber okuyalim?

Medyascope, T24. Ben reklam engelleme zımbırtısı kullanıyorum normalde. Geçende başka bilgisayarda sözcü ya da hürriyet gazetesi açtım heralde, kör oldum. Reklamların arasına haber gizlenmiş.

  • prole  (15.12.19 11:30:18)
@prole

Telefonda kullaniyorum genelde. Yani reklam engellemeden ziyade sitenin kendisinin abartili kör eden reklamlari olmamasi lzim
  • icim urperiyor  (15.12.19 19:01:06)