[]

Sevgili ile Hamam

Selam Herkese Mutlu Pazarlar,

İstanbulda sevgili ile gidilip birbirimize kese ve masaj yapıp yıkanabileceğimiz özel localı yada ufak havuzlu falan. hamam var mı ? Varsa nerelerde ve fiyatlarını biliyor musunuz ?

Teşekkürler

 
yalova termal aile hamamları ( istanbul olmasa da istanbula yakın )
www.yalovatermal.com

  • jamswety  (15.12.19 13:52:12 ~ 13:52:38) 
İstanbul'da yaşamıyorum ama eğer Tuzla uzak değilse şöyle bir şey var:
www.yakala.co

Bir de daha pahalıya mal olacaktır ama bazı otellerde odanın içinde hamam olabiliyor. Örneğin:
www.tripadvisor.com.tr
  • faithless  (15.12.19 14:02:13) 
İstanbul’da yok öyle güzel bir yer bulsanda sevgilinle gitmezsin zaten pompa yeridir. Cağaloğlu hamamına gidin en azından turistik temiz ya da güzel bir otel. Tuzla radisson blue efsane. Türk hamamı banyosu var baya baya hoşunuza gider. Yalova’daki hamama da gittim aile hamamı bir daha gitmem internetten fotolarına bakarsın.


  • monkey  (15.12.19 15:03:30) 
tunel residence.
spa'sında 2 kişilik masaj odası ve küveti var. hamam ortak kullanım ama kapatabilirsin 1 saatliğine.

  • datlu  (15.12.19 16:28:32 ~ 16:29:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.