[]

Phython ile yapılmış site örnekleri

Popüler sitelerden var mı bildikleriniz?
 
En populer 10 site surada:

www.quickstart.com
  • crown  (14.12.19 21:25:55) 
javascript front-end bir dil, python back-end.

yani javascript python'un karşılığı olamaz. zaten javascript kullanılmayan websitesi yoktur muhtemelen.

en bilinenlerden reddit de python ile yazılmış mesela.

bir de bir sitenin back-end dilinin yani ruby ile python ile veya c# asp.net ile yazılmış olmasının son kullanıcıya en ufak bir etkisi yoktur.

sizin site diye gördüğünüz sonuç olarak html+javascript+css'tir.

bu sonucu da herhangi bir back-end dili ile üretebilirsin zaten.

farklı diller kullanılmasının nedeni hız, performans veya geliştirme kolaylığı olabilir.
  • aziz dostum jack  (14.12.19 23:56:39 ~ 23:59:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.