cam raki sisesinden raki kokusunu cikarmak

arkadas aylardir suyla doldurup bekletiyorum siseyi. haftada bir suyu degistiriyorum. ama hala cikmadi raki kokusu. sirke falan da fayda etmedi. napiciz?

kahve doldur dene bakiyim ...
not : test edilmemiş onaylanmamıştır :)

  • olkol  (19.04.10 22:59:28)
aslında su bile yeterli olur birde kapağı yıkamayı atlamış olabilirsin koku ordan sinebilir...

  • redo  (19.04.10 23:23:53)
1.çamaşır suyu karışımlı suyla doldurulup bekletilecek, çözücü baabında
2.esanslı bir su karışımı ile bekletilecek(gülsuyu, kahve, limon vs), ara kıvam gibisine
3.istenilen kokudaki esansla su karıştırılıp bekletilecek, sonuç
bu üç adım tamamlandığında artık şişemiz zaten farklı tatlardan dolayı en azından rakıdan başka birşey kokacaktır
  • deeperdown  (20.04.10 00:08:19)
dostum, sanırım rakının içinde anason yağı falan var. yağlı şey suda çözünüp de gitmez. bulaşık deterjanlı suyu dene.

  • obez kirpi george  (20.04.10 00:11:03)
içine sigara dumanı üfleyip kibriti atın içine daha koku kalmıyor..

  • dieselsingle2  (20.04.10 00:15:22)
içine karbonat at biraz nemliyken, kapağı kapatıp öyle beklet bakalım. karbonat kokuyu alır diye rivayet edilir.

  • haleiwa  (20.04.10 01:01:52)
ya bu raki sisesi nasil bi sey? bilyali kapak degil mi artik rakilar? kapagi falan mi soktun tornavida ile?

  • demented  (20.04.10 01:50:40)
tekirdag altin seri'nin sisesi. bilyali kimsini soktum evet.

bu arada sevgili dostlar deterjani zaten denemistim. o olmayinca sirke, kurbaga bacagi, yarasa kanadi, minare golgesi gibi seyler de denedim. simdi sirayla gelen tavsiyeleri deniycem. goricigiz neticeyi..
  • ozza  (20.04.10 03:48:19)
bazik bişilerle dene. nedir o dersen bilmiyorum. bazik olsun.

  • bryan fury  (20.04.10 09:08:39)
Lavabo açıcı + sıvı sabun?

  • lex  (20.04.10 10:16:08)
bulaşık makinesi desem.

  • mavikurbaga  (20.04.10 14:40:33)
yalnız sen bu kokuyu, şişeye başka bi sıvı doldurmak ve o amaçla kullanmak için falan gidermek istiyorsan, deterjan veya herhangi bi kimyasalı arındırman çok daha güç olacaktır bence ve o kimyasalın kokusu da bok gibi sinecektir afedersin. dikkat etmek gerekebilir.

  • haleiwa  (20.04.10 19:34:02)