Safari araçlarının etrafı neden açık?

Aslanı var fili var bi dünya tehlikeli hayvan. Az önce izlediğim videoda da safari sırasında hayvanların saldırılarını gösteriyordu. Buna rağmen bu araçların etrafını neden açık bırakıyorlar?

sıcak.

  • sinek kral  (14.12.19 17:58:35)
Yanlış bilmiyorsam aslanlar benzin kokusuna mi mazot kokusuna mi ne gelmiyorlardi

  • all girls dream  (14.12.19 20:47:31)
Bence daha kolay ve istenen açıdan kayıt yapabilmek için. Camlı araçta hem alan daralır hem de açı kısıtlanır.

@sinek kral'a katılıyorum. Hava sıcak. Araçta klima olsa, açsan cam kapatacaksın bu defa da cam arkasından net kayıt yapamazsın.

Bir ihtimal de ortamın havasını solumak olabilir. Adrenalin yani.
  • jamal_vs_jason  (14.12.19 21:04:48)
sırf bu yüzden 5 saat uzagimdaki serengetiye gitmiyorum cunku nem ve sicak inanilmaz fazla. kapali klimali tur araci olsa giderdim. ben sadece serengeti birasiyla yetiniyorum malesef.

  • dear winter  (14.12.19 21:38:32)