[]

ikea alışverişlerinizin nakliyesini nasıl yapıyorsunuz?

İkea nakliye ücreti çok pahalı. Diğer türlü de nakliyeci bulmak zor. Ne yapmalı?
 
Bölgenizdeki Ikea mağazasına gidip nakliye istediğinizde webten istenen nakliye bedelinin yarısı talep ediliyor.


  • waryemez  (14.12.19 16:58:36) 
bölgede uzaklık sınırı var mı? benim bulunduğum ilçede yok. 8 km uzakta var ikea


  • insomniac  (14.12.19 17:00:31) 
En son Poang koltuğu otobüsle taşıdım, sonra da 1 km yürüdüm. 5 kilodan ağır şeyler için tavsiye etmiyorum.


  • prole  (14.12.19 17:03:20) 
nakliye ücreti pahalı ve nakliyeci bulmak zorsa bizden ne bekliyon hocam. alıp sırtımızda mı getirelim. nakliyeci bulucan. gidip pazarlık yapıcan.


  • Tears of Devil  (14.12.19 17:04:30) 
Web'ten aldığınız zaman merkez depodan gönderiliyor ürünler dolayısıyla aktarma gerektiren bir süreç olduğu çin pahalı. Yakındaki mağaza kendi deposundan çıkarıyor. Dolayısıyla webten aldığınızda toplam alışveriş tutarının (yanlış hatılamıyorsam) %5'i kadar, mağazadan aldığınızda toplam alışveriş tutarının %2.5'i kadar nakliye ödüyorsunuz. Ayrıca, dışarıdan bir nakliyeci ile anlaştığınızda apartmanın önüne kadar getiriyorlar. Ikea'nın kendisi evin istediğiniz odasına kadar getiriyor.


  • waryemez  (14.12.19 17:14:16) 
arabanın arkasında taşıyorum sığmazsa mecbur kargo


  • basond  (14.12.19 23:52:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.