[]

vesikalık fotoğrafı biyometrik fotoğrafa dönüştürme

arkadaşlar elimde vesikalık fotoğrafımın jpg formatında dosyası var. yine internete yükleyeceğim bir biyometrik fotoğraf lazım. bunu nasıl yapabilirim
 
pasaport vs gibi şeylerde kullanacaksan www.idphoto4you.com bu site yardımcı olabilir. istediğin boyutta kesebilirsin fotografı. işin bitince de fotoğrafı serverda saklama butonuna tıklamayı unutma.


  • foolrules  (13.12.19 13:15:45 ~ 13:16:03) 
iş başvurusu için biyometrik fotoğrafı sisteme yüklemem gerekiyor. elimde de vesikalık fotoğraf dosyası var.

bakayım siteye hemen
  • gizemli dede  (13.12.19 13:18:21) 
herhangi bir resim düzenleme programında resmin boyutlarını 394x512 ebatlarına ve 400dpix400dpi çözünürlüğüne çekmen lazım.


  • nickini degistiren yazar  (13.12.19 13:19:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.