[]

kendini kaptıramamak

kendini hiç bir şeye kaptıramamak için belirgin bir tanım veya isimlendirme var mıdır arkadaşlar? kendini hiç bir yere ait hissetmemek gibi bir şey değil bu, geri kalan herkesin kendini kaptırarak gerçekleştirdiği bir tutum veya durumu gerçekleştirirken garip bir uyumsuzluk hali diyelim. psikolojik-psikiyatrik okuma yapmak istiyorum, nereden başlayacağımı bilemedim. mizaç olarak tanımlanabilir mi yoksa bir psikolojik-psikiyatrik sorun mudur?
 
bence olması gereken bu. aşırılığa hiç gerek yok. belki ben de senin gibi olduğum için normal geliyor bana bu durum.


  • foolrules  (13.12.19 08:14:03) 
Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi kitabına bakabillirsiniz, dili basit ve akıcıdır.


  • ruz  (13.12.19 08:39:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.