[]

yurtdışında satılan rakılar farklı mı?

yoksa TR'de satılanlarla birebir aynı mı oluyor? bu konuları pek bilmediğim için soruyorum!
 
aynı


  • Tears of Devil  (12.12.19 17:18:58) 
ayni oluyor


  • hewit  (12.12.19 17:19:14) 
ben ingiltere'ye giderken yeni rakı export mu ne almıştım, içimi daha yumuşaktı


  • passion rules the game  (12.12.19 17:53:03) 
benim bildigim ayni degil.Arkasinda export yazar.Ben ayirt edemem mesela ama export rakiyi agzina surmeyen icki gurmesi tanidiklarim var.


  • turkuaz  (12.12.19 18:36:28) 
Aynı rakı hiç bir farkı yok.eskiden tekel döneminde tekirdağ export rakısı diye millet kendini paralardı,kaymak gibi akıyor namuzsuz nidalarıyla içilirdi.


  • duptıs  (12.12.19 21:23:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.