[]

resim bulmak

websitesi için bir resim bulmam lazım ama bulamıyorum,

araba motoru veya aracın kendisi için raporlama documantasyon yapıldığını gösteren bir resim.
böyle büyük bir araç motoru yanında grafikler vs
veya motorun yanında bir adam/kadın rapor alıyor vs olabilir

870*750 olması lazım ölçülerin.

bi bulduruverirseniz süper olur.

 
Ukalalık gibi olmasın ama böyle bir fotoğraf için en güzeli gerekli fotoarı bulup bunları photoshopla birleştirmek.

Yani rapor tutan bir insan fotosu, grafiklerin vs olduğu bir pano fotosu, servisteki bir araç fotosu ve araç yanında duran sehpa üstündeki motor bir fotoğrafta birleştirilebilir.
  • John Bloor  (12.12.19 17:07:12) 
simdi bunlari yap:

1- shutterstock veya envato elements'den istedigin gorseli arastir bul. ingilizce tabii.

2- telegram yukle.

3- t.me bu kanala gir. istedigin gorselin linkini buraya at ve guzelce rica et.

4- istedigini attik dediklerinde bu kanallari kontrol et.

t.me

t.mesonra daaa mutlu ol.
  • batlegolas  (12.12.19 17:59:45 ~ 18:00:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.