[]

bedelli askerlik muayene

ben 21 aralık'ta askerim. başka şehirde olduğum için aile hekimini değiştirdim. dün gittim muayeneye ancak kan grubum belli olmadığı için kan verdim. bugün muayene için tekrar gittim doktor haftaya perşembeye kadar rapor almış. başka doktor da bu işlemi yapamıyormuş.

doktor önümüzdeki cuma ve perşembe gelmezse ne olur?

bir de şu an aklıma geldi bu soru da. ben dün kan verdim bugün gidip sonuçları falan alayım mı tekrar? haftaya kadar kaybolmaz di mi o sonuçlar?

 
kaybolmaz. sıkıntı yapma.

en kötü durumda dahi hiç bir şey olmaz. 21 aralıkta askersin.
  • foolrules  (12.12.19 16:20:32) 
muayene olmadan sevk alamıyorum. nasıl gidicem?


  • nick bulamadim  (12.12.19 16:35:04) 
bir gelişme var mı dostum?


  • xasuo  (17.12.19 22:34:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.