[]

Rehberime kayıt etmek istemediğim ama lazım olan numara

şirketin şoförü var. dışarıya çıktığımda numarası lazım oluyor ama telefonuma kaydetmek istemiyorum. whatsapp'dan durum paylaştığımda görmesin ya da profil fotomu diye. kaydetmeden numarayı her an nasıl ulaşılabilir muhafaza edebilirim?
 
notlara yaz?


  • hadsafhada  (11.12.19 15:12:23) 
Pardon ama durumu görebilmesi için senin onda kayıtlı olman yetiyor olmalı, yoksa yanlış mı biliyorum?


  • John Bloor  (11.12.19 15:14:45) 
@john yanlış bilgi. seninin telefonunda onun kayıtlı olması lazım.

samsung rehberde etiket ekleme özelliği var kaydetmek istemediklerine etiketle ismini yazıp sonra bulabilirsin

ya da kaydet whatsapptan engelle
  • kablelvuku  (11.12.19 15:29:17 ~ 15:29:31) 
iphone için de yeni kişi yaratıp içinden notlara ekleyebilirsin numarayı.


  • foolrules  (11.12.19 15:35:31) 
numarayi rehpere eksik sekilde kaydetseniz olmaz mi? basina 535'se 5'i koymadan mesela.


  • jimicik  (11.12.19 16:26:20) 
whatsapptan engelle. lazim olunca engeli kaldirirsin


  • yoggi  (12.12.19 02:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.