[]

filtre kahve makine önerisi

işi bilen ve kullandığı üründen memnun olan arkadaşlar fiyat performans canavarı önerebileceği filtre kahve makineleri var mıdır?

ben sinbonun şu modelini buldum baya ucuz ama olumsuz yorumlar da var.
:www.trendyol.com

bir de fakir marka şu model var baya indirime girmiş. malum iyi bir marka olduğu için ve normal fiyatına göre de indirim oranı da güzel diye biraz daha fazla verip bunu mu alayım?
www.hepsiburada.com

veyahut başka uygun fiyatlı önerileriniz varsa onları bekliyorum. teşekkürler şimdiden

 
iş yerinde bundan var, kullanıyoruz 1 senedir, iyi.

www.hepsiburada.com

filtre kahvede çok özellik aramana gerek yok aslında, altında ısıtıcı pad olması iyi.

bence en önemli faktör YEDEK PARÇA.

hangi modeli alırsan al günün birinde cam haznesi çatlıyor,kırılıyor. işte o zaman önemli işler. 7 senedir kullandığım delonghi makineme hala cam bulabiliyorum. toplamda 3. kez çatlattım. taşınırken vs oldu zaten o kadar da narin değil.

electrolux'un camını da biraz zor buldum mesela.

almadan bakın bence, ayrıca cam var mı? yoksa boşuna alma makine elinde kalır.
  • bir ileti paylastim  (11.12.19 13:56:33) 
linkteki fakir cafe prestige'i 2012 ya da 2013'ten beri kullanıyorum. iki kere taşındım, ev ofis arası da pek çok kez taşıdım, nerdeyse her gün kullanıyorum, hala canavar gibi. baya dayanıklı. kendinden filtreli olması güzel, filtre almak zorunda kalmıyorsun. temizliği de kolay.
tek sorun, süzülmeden önce demlenmeye bıraktığında soğumaya başlıyor. cam haznenin altında ısıtıcısı var ama hazneye akmadan önce filtrenin/kahvenin olduğu yerde bırakınca soğuyor. gerçi belki bu bir sorun değildir, beklettikten sonra süzme olayını ben biraz french press mantığıyla yapıyorum, galiba herkes öyle yapmıyor :)
sonuç olarak tavsiye ederim
  • mezzosprite  (11.12.19 14:11:08) 
Tek marka: delonghi. Al, kafan rahat etsin.


  • prole  (11.12.19 14:25:30 ~ 14:25:58) 
Zamanlayıcıya gerek yok derseniz evde kullandığımız alet: www.hepsiburada.com

Gayet iş görüyor ve mis gibi kahvemizi içiyoruz.
  • teknikekip  (11.12.19 15:06:58) 
Sinbo almayın. Çok çok kötü


  • sacrilegious  (11.12.19 21:14:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.