Kış lastiği için marka önerisi

Arkadaşlar kış lastiği almamız lazım. Güney ili olduğu için kış lastiği konusunda tecrübeli değiliz. Bizim oralar hep yaz:) Ancak kuzeye uzun yola gidilecek muhtelif zamanlarda. Önerdiğiniz marka/model var mıdır? Çok uçuk fiyatlı olmaması tercihimizdir. Belki fikir vermesi açısından 225/55 R18.

Çok ucuk fiyatlı olmasın diyorum, Nokian diyorsunuz:) Ama veritabanına kaydedildi.

Kış lastiği konusunda Nokian zirve marka

  • KUCO  (11.12.19 11:49:19)
petlas lassa al zaten çok kullanmazsın. iyi marka istersen continental iyidir.

  • mikahakkinen  (11.12.19 11:51:03)
Bende nokian diyorum.

  • E.R.W.  (11.12.19 11:52:24)
Şu seçeneklerden seçebilir miyiz?

Hankook
Bridgestone
Petlas
  • prole  (11.12.19 12:12:42)
Hankook ve bridgestone petlas'tan iyidir. İkisinden hangisi iyiyse seçin. Ha petlas da is görür ekstrem şartlar olmadıkça.

  • karacigerim vur kadehlere  (11.12.19 12:25:12)
@karaciğerim e katılıyorum.
1. michelin conti goodyear pirelli
2. hankook bridgestone nokian falken dunlop
3. kumho sava petlas lassa

sıralama bu. buna göre seç.
  • mikahakkinen  (11.12.19 13:26:52)