[]

Ekran Kartımın Belleği Olması Gerektiğinden Daha Az Gözüküyor

Kartım normalde 3gb ram. fakat red dead redemption 2'nin grafik ayarlarına girdiğimde 2252mb gibi bir değer görüyorum. Bu normal mi değilse ekran kartımdan maximum verimi nasıl alabilirim?
 
Yanlış hatırlamıyorsam GTA'da da seçili ayarlara göre oyunun ihtiyacı olan bellek miktarını gösteriyordu. Belki kartın toplam kapasitesi değil kullanılacak kısmını belirtiyordur.


  • reactionic  (10.12.19 15:01:00) 
www.technopat.net

www.reddit.com

www.technopat.net

muhtemelen oyun ile ilgili. okumadım ama yaşayan tek siz değilsiniz anladığım kadarı ile.
  • fezagezgini  (10.12.19 15:03:42) 
Evet System.xml dosyasında high veya ultra yapınca sorun çözüldü sayılır.


  • azazel13  (10.12.19 15:33:40 ~ 17:18:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.