[]

Ehliyet ve pasaport iki soru?

1- ehliyet yenilemede şu polis vakfı için yatırılacak 2 liralık ücret de internetten yatırılabilir mi?

2- Pasaportun süresi bitmiş ancak defter kıcır kıcır. yeni harç ödeyerek defter kullanılmaya devam edilir mi?


 
2- hayir.


  • brkylmz  (09.12.19 14:38:29) 
2-pasaport bilgi sayfasında geçerli olduğu tarih yazar. bu sayfa sert pvc'li ve çipli sanırım. onun değişimi gibi hizmeti olmadığına göre uzatılabildiğini sanmıyorum.


  • kisa bisey olsun istemistim  (09.12.19 14:39:45) 
1 hayır netten yapılmıyor. Ziraat atmden de yapmayın. 15 lira yatırdım 2 lira görünmediği için tekrar ptt den yatırmak zorunda kaldım. Elimde makbuz olmasına rağmen işlem yapılmadı. Ziraat Gişeye gittiğimde çağrı merkezini aramam gerektiği söylendi oraya da ulaşabilene aşk olsun. Sesli yanıt sistemi gerzekliği. Hepsini PTT ya da başka bir banka gişesinden yaparsanız hesap sorabileceğiniz bir durum olur en azından.

2. Eskiden süre uzatımı vardı ama artık defter komple değişiyor.
  • i am a legal alien  (09.12.19 15:12:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.