Yakın zamanda gidip memnun kaldığınız ultra her şey dahil oteller

Fiyatı abartı düzeyde olmayan, 11 aylık bebekle gidebileceğimiz, ultra her şey dahil kategorisinde en önemliside denizi ve plajı güzel olan otel tavsiyesi olarak nereyi verebilirsiniz ?

Not: voyage otelleri hariç olursa iyi olur oralar bütçemin üstünde kalıyor.

Başkan geçen yıl cratos da yapmıştık tatili hem güzeldi hem de eğer çocukla gideceksen havuz kenarı zemin kattan oda alırsan süper olur. Biz 4 aile gitmiştik 3 u çocuklu. Herkes cok rahat etmişti yemekler havuz güzeldi. Deniz de güzel diyorlardı ama üşenip havuz kenarından gitmedik açıkcası maldivler gibi yapmışlar. Gece de altta kumarhane var orası da ayrı eğlence oynarsin oynamazsın bilmem ama gidersiniz. Bebekle giremezsiniz de biriniz bakar biriniz gidersiniz. Tatilbudur dan almıştık biz. Voyage cok iyi değil bence rixos o ayarda daha iyi. Ben de maxx royale kovalıyorum hep pahalı,hiç off sezonu bile yok

  • monkey  (09.12.19 10:47:19)
Antalya Belek otellerini ilk sıraya koyun. Sonra Kundu. Bütçeniz yeterse Kemer Maxroyal..

Ege bölgesi için de sanıyorum Marmaris ve Bodrumda güzel oteller var.
  • denizmaniaherif  (09.12.19 10:48:23)
tuana club fethiye

  • walter white kilikli  (09.12.19 10:50:01)
Gloria Golf'ü tek geçerim bu klasmanda.

  • roket adam  (09.12.19 12:49:42)