[]

Hayatınızda hiç meriçlik/ferhundelik yaptınız mı?

Ferhunde, kadın meriç oluyor efendim.

Ve başarıya ulaştı mı?


 
Yapmadım. Hoşlanmadığını anlayınca uzaklaşıyorum. Meriçlere fena kılım.


  • mr. crowley  (09.12.19 03:00:29) 
Hayır.


  • himmet dayi  (09.12.19 08:34:49) 
Meriçlik yaptığımı meriçlik yapmayı bıraktığımda fark ettim. Elinde olmuyor bazen insanın. O zaman sorsan "yoo yapmıyorum" derdim.


  • ravenclaw  (09.12.19 10:30:13) 
genelde kadın arkadaşlarım meriçleştirecek kurban arıyor çoğu zaman. erken ayıldım ve kendimi kurtardım.


  • 9kuyruklukedi  (09.12.19 10:32:17) 
hem de ne. efsane meriçlik anılarım var. gençlik, toyluk. şimdi skseler yapmam.

neredeyse hepsi başarıya ulaştı bu arada. azimle sıçan mermeri deler. elime ne geçti? hayal kırıklığı çoğu zaman. bir tanesinde yıllarca meriçlik yap, kız da bunun farkında ve inanılmaz zarflar atıyor, cinsel çekim tavan ama adım atmıyor. sonunda oldu ve aslında cinsel çekimin sıfıra yakın olduğunu gördüm, meme meme dediğin bir avuçmuş, o kadar emek boşunaymış :)
  • Jesus Christ  (09.12.19 13:30:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.