[]

Ofis kiralama ve iş yeri açılışı

önce şirket kurulumu mu yapmak lazım yoksa ofis kiralayıp çalışmaya başlasak sonra şiket kursak olur mu?

açıkçası 1-2 ay şirket kurulumunu ertelemek istiyorum. iş yapamazsak boşuna masraf olmasın diye.


 
Muhasebeci arkadaşlar daha iyi bilir ama yapacağınız iş ile alakalı bir durum.
Faturaya ihtiyacınız yoksa, önünüzü görün, daha sonra tâbi olursunuz.
İhbar gelmediği sürece vergi dairesinden kimse kapınızı çalmaz.
  • lemon cake  (09.12.19 04:21:21) 
Adres beyan etmeden şirket kuramazsiniz ki. Önce kiralama yapmalısınız zaten.


  • elorelia  (09.12.19 08:57:07) 
Faturasız iş yapmak + kaçak işletme + çalışan olacaksa sigortasız çalıştırmayı eklersek cezalardan ceza beğenin. İş yeri açılışı yaptıktan sonra da faaliyete geçebilirsiniz burada bir sorun yok ama aksi pek mümkün değil.

Açılış verdikten sonra yoklamaya vs gelecekler zaten, haberiniz olsun.
  • sytemofadownmanyagi  (09.12.19 10:47:17) 
eğer tanıdık bir yer varsa faturayı oraya kestirin. baktınız iş geliyor kendi yerinizi açarsınız.


  • walter white kilikli  (09.12.19 10:56:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.