[]

Lens: Gozlerim cap: 14.0 iken tum gunluk lensler 14.2, egrisi 8 iken

gunluk lensler 8.6 falan geliyor.

Gunluk lens kullanmayacak miyim?


 
durumu anlatıp deneme günlük lens isteyin deneyin bakın.


  • efx  (08.12.19 22:59:07) 
Aylik lens var? Lensmarket mi ne ordan bak. Oasys markada mesela deneme yapip olmazsa yollayabilirsin. Bir iki marka daha vardi.


  • prole  (08.12.19 23:23:35) 
Eğer üretilmiyorsa, evet kullanamayacaksın. Tabi diğer çaplar gözünü rahatsız edecek derecede uyumsuzsa...


  • neysene  (09.12.19 02:24:14) 
her markanın ortalama kullandığı bir değer var. ama genelde uyuyor.


  • 9kuyruklukedi  (09.12.19 10:13:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.